Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupa problemów. Zamknięto część Aqua Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2017 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Kolejny artykuł o gównach w basenie i mieszkańcy Lublina zrezygnują z tej "zasłanej atrakcji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina gówniarza, że nasrał. A wina Tuska, że dawał rozgrabiać panstwową kasę koleżkom za co sowicie nagrodzono sutą posadką w Brukselce. Niektórym nadal w to trudno uwierzyć. Co do promowania Lublina... A co z tym gównem miał doczynienia Żuk? Zareagowano prawidłowo, zamknieto skażoną część basenu. Tylko pochwalić i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj rano w 160 też waliło gównem, z tyłu pojazdu siedzieli jacyś brudni śmierdzący panowie zniszczeni alkoholem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W każdym takim przypadku zarządca basenów musi zamknąć zanieczyszczoną część, oczyścić wodę i przebadać ją przed ponownym udostępnieniem basenu klientom." .... kto za to zapłaci ? Bo powinien to zrobić sprawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Lublin, miasto inspiracji, haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzydliwe. Jakim trzeba być kur.... debilem i wiesniakiem żeby pójść na basen i sie zesrac komuś kto tez sie w tym kąpie. Ludzie jesteście oblesni!!!! Rozumiem ze w domu tez sracie gdzie popadnie. Na stole łóżku w lodowce i w wannie w której bierzecie kąpiel. Buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniana firma to i takie niespodzianki. Kilka tygodni temu podczas deszczu spędzono wszystkich do sadzawki dla dzieci i odmówiono mi zwrotu pieniędzy za niewykorzystany czas - kupiłem 3 godziny wyszedłem po 1, bo nikt nie był w stanie mi powiedzieć kiedy ograniczenia się skończą. Ja już tam nie pójdę - moja rodzina również - gratuluję etyki prowadzenia biznesu. Rozumiem ograniczenia z uwagi na bezpieczeństwo, ale zwrot kasy mi się należy. Bywałem z rodziną raz w tygodniu teraz chodzę gdzie indziej i jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Brawo królewska szlachto z Lublina ... MIASTO KAŁU 2017 ROKU :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co za roznica czy to dziecko czy dorosły. jak dziecko jest małe na tyle ze nie potrafi powiedziec ze chce kupy, to niech po prostu bedzie zakaz wejscia do wody z takim dzieckiem, albo niech bedzie specjalny, oddzielny basen dla takich klientów. nie obchodzi mnie ze są jakieś pieluchy, bo na pewno nie maja 100% skutecznosci w zatrzymywaniu kału. a jak to był dorosły, to nie wiem jak można miec zrtyty beret żeby cos takiego zrobić. a tłumaczenia że może to był ktos niepełnosprawny umysłowo co mimowolnie popuszcza tez nie przyjmuje. też nie powinien miec możliwosci kąpania. małe dziecko, ani niepełnosprawny przeżyją jak sie nie wykąpią w basenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda zasranych bursków. W fontannie jest podobnie tylko tam się nie bada wody na obecność gówna. Braeo mamuśki i babuszki i tatuśkowie za dzielność ! Ja bym tam swojego dziecka nue puścił do miejskiego zdroju. Ale co tam niech srają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tylko jednego: dlaczego oczyszczanie i reszta tak długo trwa? W normalnych krajach, w których nie ma patologii typu SANEPID (sranepid), wszystko załatwia się w kilka godzin. Poza tym czystość niktórych klientów niesie większe zagrożenie niż kupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny być przewidziane kary finansowe za takoe coś. No ja rozumiem dziecko 3 letnie, ale żeby dorosły człowiek? Przecież są toalety na terenie obiektu, to naromalnie wygląda na jakiś sabotaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać w Lublinie trzeba uświadomić,że w tej wodzie w którą się SRA to się nie kąpie.Ale coż CYWILIZACJA opłotkami krąży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm...stwierdzenie "niepełnosprawny umysłowo" jest niepoprawne. Zaś co do robienia kupy w basenie publicznym to albo to zaakceptujemy albo ktoś z zarządzających zrobi z tym porządek...i nie obchodzi mnie to w jaki sposób. Zarządzający, obsługa, ratownicy, itd biorą pieniądze za pracę w tym obiekcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam wrotkowa .moje 1.5roczne dziecko nabawilo sie tam jakichś oparzeń na stopach . Goiło sie to 2miesiace .przez cale wakacje nie moglismy chodzic na basen . Sloneczny wrotkow kpina .woda zimna jak w rzece. Nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy demokracji srają gdzie popadnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wpuszczać pijanych, łysych, wytatuowanych dresów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko jedyna, ile bezsensownej agresji. Nieszczęścia się zdarzają. Prezydent Bush senior też nie chciał zwymiotować na premiera Japonii, ale tak wyszło. Pozostaje agresywnym komentatorom (oraz sobie) życzyć zdrowia i braku tego rodzaju okropnego pecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta. Nie należy wpuszczać imigrantów na basen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Sprawa jest prosta. Nie należy wpuszczać imigrantów na basen.
 Nie obrażaj niewinnych i pokrzywdzonych przez los ludzi,autochtoni są o niebo gorsi idą do kibla w marketach nie myją łap i później tymi łapskami grzebią w pieczywie,wedlinach i innym jadle.Najlepszy sposob -wchodzących na baseny w Lublinie i okolicach poddawać obowiązkowej lewatywie i sondzie żołądka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...